مجتمع تجاری اینترنتی پاساژ
Pasaj Online Shopping Mall

Zara

ZARA

http://www.zara.com/us/

زارا Zara : یک برند موفق در زمینه پوشاک و زیورآلات است، که کار خود را از شهرهای "Arteixo" و "Galicia" در اسپانیا آغاز کرد.

این شرکت در سال ۱۹۷۵ توسط "Rosalia Mera" و "Amancio Ortega" تاسیس شده است. "Zara" عضو موفق فروشگاههای گروه "Inditex"است، کمپانی "Inditex" یک مجموعه بزرگ نساجی و طراحی اسپانیایی و بزرگترین گروه مد جهان است، که به غیر از "Zara"، مالک برندهای دیگری نیز میباشد، مانند "Massimo Dutti" ، "Pull and Bear"، "Uterque"، "Oysho"، "Stradivarius" و "Bershka".

"آمانسیو اورتگا"، موسس zara، اولین فروشگاهش را در سال ۱۹۷۵ در یکی از خیابانهای مرکز شهر "لاکرونیا" در Galicia اسپانیا افتتاح کرد.

وی اولین فروشگاه خود را برگرفته از فیلمی کلاسیک از سینمای یونان "زوربا Zorba "نامگذاری کرد، اما از بداقبالی دو خیابان دورتر باری به همین نام وجود داشت، صاحب آن بار، نزد اورتگا آمد و گفت: وجود دو مغازه به نام زربا در نزدیکی هم برای مردم گیج کننده خواهد بود، در نتیجه اورتگا به دنبال اسم جدیدی برای فروشگاهش گشت و اسم زارا را یافت، او برای شروع اقدام به تولید لباسهای ارزان قیمت و مطابق مد کرد، که بسیار محبوب بود، پس از موفقیت اولین فروشگاه، وی در سرتاسر اسپانیا شعبه های دیگری نیز افتتاح کرد.

از سال ۲۰۰۷ زارا هم برای زنان و هم برای مردان لباس تولید میکند، هر کدام از بخشهای پوشاک زنانه و مردانه این برند تقسیم میشوند: به پوشاک بالاتنه، پایین تنه، کیف، کلاه و کمر، زیورآلات، کفش،لوازم آرایشی و بهداشتی، لباس شب، لباس خواب ، پوشاک کودکان و نوزادان ، دستکش، چتر، کیف پول، عطر و ادکلن و...

کالایی در این قسمت نیست